Як розрахувати систему опалення в приватному будинку?

Які показники потрібно враховувати під час розрахунку системи опалення приватного будинку

Сьогодні грубки та печі йдуть у минуле. Їх замінили компактніші котли, які можуть працювати на природному газі, вугіллі, дровах або електроенергії. Найпопулярніше водяне опалення у приватному будинку за рахунок ефективності та економічності обладнання. Ще на етапі планування будівництва чи заміни обладнання для опалення необхідно правильно розрахувати потужність системи. Це дозволить заздалегідь скласти кошторис та уникнути зайвих та несподіваних витрат під час робіт.

Параметри системи опалення приватного будинку

Насамперед до уваги береться площа житлової частини будинку. Враховуються навіть ті приміщення, в яких не планується встановлення радіаторів – це передпокій, ванна кімната, комора, коридори. Слабкий котел не забезпечить належного рівня температури у приміщеннях. Занадто потужна установка споживатиме більше ресурсів, ніж необхідно, що збільшить витрати на опалення.

Значення мають кліматичні умови – середньодобова температура, переважна погода, тривалість пір року. До уваги береться матеріал для виготовлення опалювальних систем. Метал краще передає тепло, але поліпропіленові труби мають тривалий термін служби.

У розрахунок береться кількість радіаторів, що встановлюються в кімнаті, і їх потужність. Достатня кількість теплообмінників дозволить ефективно прогрівати всю площу. У кутові кімнати слід встановлювати більше радіаторів, оскільки вона завжди прохолодніша через дві зовнішні стіни.

Теплоізоляція приміщень дозволить знизити витрати на обігрів. Звичайні вікна з дерев'яними рамами більше віддають тепло надвір, ніж склопакети.

Зробити все самостійно чи довіритися фахівцям?

Новачку досить складно впоратися з поставленим завданням, оскільки він не щодня стикається з цими питаннями. Завжди можна не до кінця врахувати всі важливі параметри розрахунку. Крім цього не у всіх є навички, такі як, монтаж опалювальних систем та необхідні інструменти. Підсумком стане невдалий результат, який принесе більше головного болю, ніж задоволення від роботи.

Замовити монаж опалення під ключ у нас – оптимальний варіант для тих, хто бажає отримати швидке та якісне вирішення задачі. Професіонали проведуть всі необхідні розрахунки та складуть кошторис. У послугу входить допомога у виборі та закупівлі необхідного обладнання. Монтаж системи опалення провадиться фахівцями з багаторічним досвідом. Кожен етап роботи обов'язково узгоджується із замовником.

Читайте так же:

Електропроводка у приватному будинку

Електропроводка – ахіллесова п'ята багатьох приватних будинків та котеджів. Домовласники за інерцією,…

Желаете проконсультироваться?

Заполните форму связи
и мы ответим на все ваши вопросы, и дадим дельные советы

Проконсультироваться

Наши услуги

Монтаж отопления в Киеве

Монтаж отопления в Киеве в частном доме или квартире должен выполняться только профессионалами! Максимальная…

Электромонтажные работы Киев

Заказать электромонтажные работы в Киеве часто могут выполняться не квалифицированными электриками или…

Монтаж видеонаблюдения в Киеве

Монтаж системы видеонаблюдения в Киеве - необходимая услуга для владельцев частных домов и коммерческой…

Заказать ремонт под ключ в Киеве

Ремонт под ключ в Киеве - популярная услуга, охватывающая весь спектр работ по облагораживанию помещений.…

Сантехнические работы в Киеве

Сантехнические работы в Киеве должный выполняться только высококвалифицированными мастерами. Максимальный…