Монтаж водяної теплої підлоги - це легко!

Одним із напрямків нашої компанії є монтаж теплого водяного під ключ. Тепла підлога - це ефективне рішення для обігріву приміщень. Опалення водяною теплою підлогою створити в будинку комфортну та затишну обстановку. 

Серед переваг водяної теплої підлоги варто зазначити:

  • Економічність;
  • Зручність експлуатації – система служить протягом довгих років і не потребує обслуговування;
  • Рівномірне нагрівання по всій площі приміщення, з циркуляцією теплого повітря знизу вгору;
  • Доступна вартість встановлення.

Водяна тепла підлога може бути як єдиним джерелом тепла, так і додатковим у поєднанні з іншими опалювальними приладами. Як правило, водяну теплу підлогу встановлюють у невеликих приміщеннях – передпокоях, тамбурах, кухнях, туалетах. Сучасна тепла підлога має термостат та регулюючий пристрій, щоб підтримувати необхідну температуру.

Водяна тепла підлога може бути як єдиним джерелом тепла, так і додатковим у поєднанні з іншими опалювальними приладами. Як правило, водяну теплу підлогу встановлюють у невеликих приміщеннях – передпокоях, тамбурах, кухнях, туалетах. Соверменна тепла підлога має термостат та регулюючий пристрій, щоб підтримувати необхідну температуру.

Чому вигідно використовувати теплу водяну підлогу?

Рідинні системи обігріву підлоги належать до низькотемпературних. Ефективне обігрів приміщення в даному випадку відбувається за рахунок великої площі теплообміну. Крім того, що тепла водяна підлога в будинку забезпечує найвищий тепловий комфорт, вона ще й сумісна з низькотемпературними джерелами тепла, наприклад, геліоколекторами або тепловими насосами.

Навіть за наявності традиційних джерел обігріву, теплі підлоги залишаються вигідними, оскільки дозволяють комфортно почуватися в квартирі або в приватному будинку за порівняно низької температури повітря всередині.

Відсутність радіаторів опалення дозволяє раціональніше використовувати площу в приміщеннях.

Укладання теплої підлоги – кому довірити?

Водяна тепла підлога є замкнутим контуром з труб, розташованих під підлоговим покриттям, і циркулюючим по них теплоносієм. Як теплоносій виступає вода або антифриз. 

Теплоносій системи нагрівається до заданої температури опалювальним котлом та рухається по системі циркуляційним насосом. Для підключення кількох контурів теплої підлоги використовується колектор.

Трубу водяної теплої підлоги укладають "спіраллю" (равликом) на шар утеплювача. Саме цей метод укладання водяної теплої підлоги дозволяє досягти найкращого прогріву повітря в опалювальному приміщенні. Далі поверх шару утеплювача та труб заливають стяжку та укладають підлогове покриття: плитку, ламінат, лінолеум та ін.

Кваліфікацію фахівців SWT підтверджено відповідними сертифікатами та сотнями успішно функціонуючих об'єктів. У нашій практиці були випадки, коли доводилося переробляти роботу інших виконавців. Вартість повторно змонтованої підлоги зростає у кілька разів, тому рекомендуємо ретельно вибирати підрядників та платити лише один раз і лише за якісно виконану роботу.

Перш ніж укладати теплу підлогу, дуже важливо правильно виконати розрахунок протяжності труб. Це дозволить забезпечити ефективну роботу системи та оптимізувати кошторис. Не менш важлива і правильна укладання, яка точно відповідатиме проекту.

При розрахунку кошторису потрібно знати площу приміщення та вартість обраного матеріалу. У нас ви можете замовити встановлення підлоги будь-якої марки «під ключ». При розрахунку кошторису на монтаж водяної теплої підлоги ціна за м2 є кінцевою, і ви можете розрахувати свої фінансові можливості на етапі планування ремонту. 

Досвід наших фахівців дає нам можливість точно визначити терміни монтажу. З нами планувати ремонт стає легко, а сам процес триває без проблем та сюрпризів.

Чому клієнти обирають SWT?

Ми створюємо найкомфортніші умови співпраці:

  • складання кошторису;
  • виїзд майстра на об'єкт для зняття вихідних даних;
  • консультація фахівців;
  • виконуємо весь спектр робіт під ключ;
  • встановлюємо теплу підлогу під різні типи покриттів (плитку, лінолеум, ковролін, ламінат тощо);
  • працюємо без вихідних;

Читайте так же:

Як розрахувати систему опалення в приватному будинку?

Сьогодні грубки та печі йдуть у минуле. Їх замінили компактніші котли, які можуть працювати на природному…

Електропроводка у приватному будинку

Електропроводка – ахіллесова п'ята багатьох приватних будинків та котеджів. Домовласники за інерцією,…

Желаете проконсультироваться?

Заполните форму связи
и мы ответим на все ваши вопросы, и дадим дельные советы

Проконсультироваться

Наши услуги

Монтаж отопления в Киеве

Монтаж отопления в Киеве в частном доме или квартире должен выполняться только профессионалами! Максимальная…

Электромонтажные работы Киев

Заказать электромонтажные работы в Киеве часто могут выполняться не квалифицированными электриками или…

Монтаж видеонаблюдения в Киеве

Монтаж системы видеонаблюдения в Киеве - необходимая услуга для владельцев частных домов и коммерческой…

Заказать ремонт под ключ в Киеве

Ремонт под ключ в Киеве - популярная услуга, охватывающая весь спектр работ по облагораживанию помещений.…

Сантехнические работы в Киеве

Сантехнические работы в Киеве должный выполняться только высококвалифицированными мастерами. Максимальный…