Монтаж електромереж в Києві

Без електричної мережі сьогодні не обходиться жодна будівля або житлове приміщення. Тому електромонтажні роботи набувають великого значення при будівництві та під час ремонту в будівлях будь-якого значення. Правильне виконання електромонтажу дозволяє організувати нормальне електропостачання, а також встановити будь-які системи освітлення, опалення та інше. Компанія SWT виконує монтаж систем електропостачання будь-якого ступеня складності.Послуги електрика включають в себе:  • прокладку електропроводки;
  • заміну старої проводки;
  • встановлення заземлюючих пристроїв;
  • монтаж розподільних панелей;
  • штроблення стін під провідку;
  • монтаж силових ящиків і щитів;
  • виконання отворів під розетки;
  • професійне підключення світильників, побутової техніки, електроприладів;
  • встановлення лічильників та інше.


Монтаж електромереж в Києві вiд SWT - найкраще рiшенняВартість електромонтажних послуг залежить від складності виконуваних робіт та їх обсягу. Ціни на основні послуги електрика представлені в прайс-листі на нашому сайті або ви можете дізнатися іх зателефонувавши нам.

Будь-який вид електромонтажу досвідчені електрики нашої компанії починають з того, що складають докладну схему електропроводки і електроустаткування, а також проводять розмітку їх розташування в приміщенні. Зазвичай ця робота виконується після проведення перепланування квартири, будинку, комерційного приміщення та повного демонтажу старих конструкцій. Після закінчення оздоблювальних робіт наші електрики виконують монтаж проводки, встановлення розеток, автоматів, а також різних освітлювальних приладів.

При виконанні електромонтажу обов'язково виконується прозвон* стін. Це дозволить уникнути можливого потрапляння інструменту в приховану проводку. В іншому випадку може статися коротке замикання та як наслідок - пожежа. Після закінчення електромонтажу власник квартири буде мати на руках точну схему електромережі, що дозволяє уникнути проблем з її експлуатацією в майбутньому.

Для виключення перевантажень в електричній системі наші електрики спеціально виділяють кілька електроліній. До них підключають певних споживачів. На кожній з ліній є свій автоматичний вимикач. Це захищає електричну мережу від можливих перевантажень та коротких замикань.

При електромонтажі наші електрики дотримуються всіх передбачених нормативними документами правил техніки безпеки. Після закінчення робіт, майстри професійно виконують перевірку всіх параметрів електричної системи приміщення.

Замовляйте послуги електрика в компанії та SWT та переконайтесь в найвищій якості надання послуг!

Желаете проконсультироваться?

Заполните форму связи
и мы ответим на все ваши вопросы, и дадим дельные советы

Проконсультироваться

Наши услуги

Монтаж отопления в Киеве

Монтаж отопления в Киеве в частном доме или квартире должен выполняться только профессионалами! Максимальная…

Электромонтажные работы Киев

Заказать электромонтажные работы в Киеве часто могут выполняться не квалифицированными электриками или…

Монтаж видеонаблюдения в Киеве

Монтаж системы видеонаблюдения в Киеве - необходимая услуга для владельцев частных домов и коммерческой…

Заказать ремонт под ключ в Киеве

Ремонт под ключ в Киеве - популярная услуга, охватывающая весь спектр работ по облагораживанию помещений.…

Сантехнические работы в Киеве

Сантехнические работы в Киеве должный выполняться только высококвалифицированными мастерами. Максимальный…